پرینت

ضیافت افطاری با طعم خاطره بازی

  پیرو برگزاری مراسم پرفیض افطاری روز گذشته، بر آن شدم یه نقطه نظری ارائه کنم) والا بازخورد مطالب قبلی نشان داد که نقد عالمانه واژه مناسبی نیست و درج عبارت نقطه نظر شخصی بار کمتری داره). اما در این مراسم چه گذشت:

 

یه کلیپی پخش شد با یه آهنگ شگفت آور، که فقط آدم رو به یاد اجرای آنتونیو باندرس در فیلم دسپرادو مینداخت. البته دست سازنده درد نکنه اما فکر کنم خیلی زودتر به استقبال 12 تیر رفتند. حالا اون هم به کنار، کسی مخالف شادی نیست اما اینجوریش هم مناسب فضا نبود.

شکر خدا رو می کنم که چیزی به نام روزه رو خلق کرد تا کسایی که می رن بالای منبر، تشنگی امونشون نده و سریع تمومش کنن. این نکته در مورد کلیه سخنرانان رویت شد. خدایا شکرت.

دوستان قدیم و جدید رویت شدند. قدیمی‌هایی که یا ازدواج کردند و دیگه نمیان جهادی یا که به بهانه ازدواج در آینده ی نزدیک نمیان جهادی! حضور تعدادی از مسئولین، خاطراتی را یادآوری کرد که امیدوارم سایه ایشان هیچ گاه از سر اردوهای جهادی کم نشه. اصلا معنای معکوس نداره، حرف تو دهن من نذارین.

افطاری که جای حرف نگذاشت. نکته مهم این بود که چند تا از روسای جهادی واقعا در تمام لحظات داشتند تلاش می کردند که مراسم به بهترین شکل برگزار بشه، در حالی که خودشون افطار نکرده بودند. یادم افتاد به مطلب سه ماه پیش که از همه و البته اول از خودم، دعوت کردم که هر کدوم یه تکه کار رو قبل از جهادی به دست بگیریم نه اینکه دو روز قبل از جهادی به یادش بیفتیم و بگیم ما هم هستیم. البته این خودش قابل تقدیره اما نتیجه اش اینه که سختی کار رو دوش چند نفر محدود باشه.

 در نهایت به نیابت از کلیه اپوزیسیون اعلام می کنم هر مراسمی که پذیرایی اینچنین داشته باشد مورد تایید بوده و این گروه با حضور خود مراسم را منور خواهند کرد!.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000