پرینت

ادامه ثبت‌نام بُن تخفیف نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی +لینک

نوشته شده توسط سردبیر. ارسال شده در اخبار و مطالب حوزه دین و فرهنگ

ثبت نام بن تخفیف ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی که از نهم آبان ماه آغاز شده است تا 25 ماه جاری ادامه دارد.

درگاه ثبت نام و خرید بن‌ برگ تخفیف ۲۰ درصدی ویژه خرید از این نمایشگاه به روی تمام کتابخانه‌های مراکز دانشگاهی و فرهنگی و تحقیقاتی، فرهیختگان، دانشگاهیان و عموم علاقه‌مندان به کتاب دانشگاهی باز است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به آدرس bonbarg.abup.ir نسبت به خرید الکترونیکی بن تخفیف اقدام کنند.

این تخفیف علاوه بر تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصدی است که ناشران ارائه می‌دهند.

نحوه دریافت این بن کارت به این صورت است که، خریداران پس از دریافت برگه تاییدیه، نسبت به چاپ آن اقدام کرده و با به همراه داشتن کارت ملی به ستاد برگزاری نمایشگاه واقع در محل نمایشگاه مراجعه تا بن برگ اصلی خرید خویش را دریافت و به ناشران مراجعه کنند. نکته دیگر این است که سقف خرید برای عموم علاقه مندان به خرید کتاب دانشگاهی نامحدود می باشد.

پیش از این شهروز گهواره ای، مدیر اجرایی ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی، در توضیح موضوعات کتاب های آماده عرضه در این نمایشگاه اعلام کرد: 10 هزار عنوان در زمینه علوم کاربردی، 4 هزار عنوان مربوط به علوم پایه، 6 هزار عنوان مرتبط با بخش علوم انسانی، 5 هزار عنوان با موضوع علوم پزشکی و دندانپزشکی، 2 هزار عنوان درباره معماری، هنر و شهرسازی، 2 هزار عنوان مربوط به علوم کشاورزی، علوم دامی و شیلات، 1500 عنوان با موضوع کلیات فرهنگ زبان خارجه، 1500 عنوان مرتبط با علوم اداری، 2 هزار عنوان در زمینه علوم دینی و قرآنی و 2 هزار عنوان درباره علوم اجتماعی است. ضمنا، این عناوین کتاب، مربوط به حدود 200 ناشر است.

گهواره ای، رییس هیأت مدیره انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی، با اشاره به رشد چشمگیر حدود 22 درصدی در عناوین کتاب های آماده عرضه در این نمایشگاه بیان داشت: دانشجویان، اساتید، کتابخانه ها و علاقه مندان به خرید کتاب های دانشگاهی می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی انجمن ناشران دانشگاهی به نشانی www.nbup.ir از فهرست این 36 هزار عنوان کتاب، مطلع شوند.

ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی همزمان با هفته کتاب ۲۳ تا ۲۷ آبان ماه، توسط انجمن ناشران دانشگاهی با همکاری معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با مشارکت حدود ۲۰۰ ناشر فعال حوزه‌های علوم مختلف دانشگاهی با عرضه بیش از ۳۰ هزار عنوان کتاب دانشگاهی در تهران، خیابان حجاب، کانون پرورش فکری برگزار می‌شود.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد هفته

  • کتاب‌های پیشنهادی  هفته: کتاب

جنگ دوست داشتنی

کتاب جنگ دوست داشتنی مجموعه خاطرات نویسنده رزمنده ،سعید تاجیک است. توضیحات بیشتر...

ارتباط با ما

تهران- میدان ونک-خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی جنوبی-بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)-حیاط شمالی- دفتر حوزه بسیج دانشجویی- تلفکس 88620826-021

پیامک:50001000501000-10005510001000